Plakaty na Dzień Babci i Dziadka, jakich szukasz!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Chociaż w kalendarzu święta te istnieją oddzielnie, przyjęło się obchodzić je 21 stycznia. Plakaty na Dzień Babci i Dziadka to nowy sposób na podejście do tradycyjnych, kultowych już laurek. Firma Lemon Ducky proponuje nam odświeżenie tradycji na nowo.

Odświeżenie tradycji

Dzień Babci i Dziadka to jedyny w swoim rodzaju czas w roku, kiedy możemy w wyjątkowy sposób zwrócić uwagę na naszych kochanych seniorów. Gdy byłam mała, co roku starałam się robić dziadkom laurkę z pięknie wykonanymi rysunkami. Z biegiem lat rękodzieło zaczęła zastępować czekolada. Zdałam sobie sprawę z tego, że może warto wrócić do przeszłości i nieco odświeżyć tradycję w nowym wydaniu. Firma Lemon Ducky proponuje nam doskonałe rozwiązanie – plakaty na Dzień Babci i Dziadka.

Plakaty na Dzień Babci i Dziadka zgodne z oczekiwaniami

Mamy styczeń i jeszcze trochę czasu. Myślę, że produkty Lemon Ducky to doskonała opcja na prezent. Plakaty na Dzień Babci i Dziadka możemy w łatwy sposób zamówić na stronie internetowej. Jeżeli szukacie plakatu dla babci, dobrze trafiliście. Szata graficzna jest po prostu piękna, kwiatowa. Przykładowy napis to „Babciu, jesteś wyjątkowa”. Jeżeli chodzi o prezent dla dziadka tekst brzmi następująco: „Najwspanialszy Dziadek na świecie”.

Plakaty na dzień babci i dziadka, które zachwycą!

Personalizacja potrzeb

Plakaty na Dzień Babci i Dziadka występują w dwóch wariantach rozmiaru. Mamy do wyboru tradycyjny format A4 jak i drugi 30×40 cm. Zakup pierwszego plakatu na Dzień Babci i Dziadka to koszt 29 zł, drugiego 39 zł. Jednak w zależności od tego jak wielki produkt potrzebujemy, firma spełnia każde nasze oczekiwanie na zamówienie.

Jak wygląda plakat?

Plakat na Dzień Babci i Dziadka od Lemon Ducky to plakat drukowany na grubym papierze – około 230 g. Powierzchnia produktu ma eleganckie, matowe wykończenie. Co istotne plakaty te mają wysoką rozdzielczość, niesamowite nasycenie barw, a także głęboką czerń. Osoby gustujące w grafice dobrej jakości na pewno będą zadowolone.

Wysyłka plakatów na Dzień Babci i Dziadka

Plakaty na Dzień Babci i Dziadka sprzedawane są bez obramowań, dlatego mamy pełną dowolność w wyborze ramki. Zastanawiacie się w jaki sposób producent troszczy się o wysyłkę tak delikatnego produktu jak plakat na Dzień Babci i Dziadka? Lemon Ducky pakuje produkty z dużą starannością. Do tego celu używa specjalnych tub. Koszty dostawy zaczynają się od 12 zł. Myślę, że warto ucieszyć naszych bliskich seniorów takim podarunkiem.

Dodaj komentarz