Koszule firmowe

Koszule firmowe to rewelacyjna odzież dzięki, której Twoja firma zyska popularność koszule firmowe z haftem to inwestycja w przyszłość! Obecnie, większość działalności posiada odzież firmową, która jest świetnym produktem reklamowym. Szukasz wysokie jakości koszul? U nas je znajdziesz! Zapewniamy produkty najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie na temat naszych produktów. 

Koszule firmowe - haftowane

Koszule z haftowanym logo twojej firmy pozwolą odróżnić Cię od konkurencji. Co więcej, dzięki specjalnej metodzie haftu jesteśmy w stanie zaoferować Ci oryginalne i wyróżniające się przetłoczenia. Stosując wysokie jakości haft 3D lub metalizowane nici twoja odzież będzie lśnić! Ponad to oferujemy wiele wzorów, które pozwolą Ci jeszcze bardziej spersonalizować koszule firmowe. Pozwól, aby klienci docenili stylistykę Twoich ubrań i zaczęli Cię z nimi kojarzyć!

Projektowane i produkowane przez nas koszule występują w różnych rozmiarach, krojach, jak i materiały, z których są wykonane mają przeróżne właściwości. i dobierane są według potrzeb klienta. Szeroki wybór tkanin pozwala nam na realizacje wymagających zleceń. koszule tworzymy w taki sposób, aby klient był zadowolony i staramy się, żeby były jak najwyższej jakości. Co ważne, nie ograniczamy się do standardowej rozmiarówki! U nas zamówisz koszule damskie i męskie w niestandardowych rozmiarach. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy szycie na miarę!

Koszule firmowe

koszule firmowe

Oferujemy różne gramatury materiału, wiele kołnierzyków, guzików i ich mocowań, a także kieszonek. Dzięki temu, że koszule szyjemy specjalnie dla klienta są one w dopasowane w pełni do jego potrzeb. UWAGA! Jako jedna z niewielu manufaktur w Polsce oraz tej części Europy czujemy koszule bezszwowe!

Dostępne są również tkaniny, które są łatwe w pielęgnacji oraz prasowaniu.

Oferta

Najwyższej jakości: Koszule Biurowe, Koszule Firmowe, Koszule dla Firm, Odzież Biznesowa, Koszule dla Firm z Logo, Koszule dla Pracowników Biurowych,Swetry, Dzianiny,  Koszule Pracownicze, Koszule Reklamowe Koszule męskie, damskie Fruit of the Loom, Russell, B&C, Sols

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail lub telefonicznie!