Kamizelki polarowe

Kamizelki polarowe to uniwersalne, praktyczne i ciepłe elementy odzieży. Idealnie sprawdzą się podczas pracy w niedogrzanych pomieszczeniach oraz jako elementy ubioru w zimniejsze dni. Jest to bardzo ciekawy i coraz bardziej popularny gadżet reklamowy, który łączy w sobie aspekty funkcjonalne i użytkowe. Z jednej strony, jeśli zostanie na nim umieszczone logo Twojej firmy, to stanie się świetnym elementem reklamy. Z drugiej strony jest praktycznym elementem ubioru, który będzie używany w zimniejsze dni. Co więcej, kamizelki polarowe sprawdzą się również jako odzież firmowa w zimniejsze dni.

Historia

Prawdopodobnie kamizelka wywodzi się ze strojów perskich, a w męskiej modzie europejskiej pojawiały się po 1666 roku. Jedną z głównych osób, które odpowiadają za jej spopularyzowanie jest Karol II Stuart, który po wielkim pożarze Londynu promował ubiór skromniejszy niż stroje francuskie. Na początku kamizelka sięgała kolan, miała rękawy i była podobnej długości co płaszcze. W następnych latach kamizelka zaczęła przechodzić przemiany, które powodowały, że coraz bardziej była podobna do tej, którą znamy teraz. W XX wieku zaczęła tracić znaczenie jako część męskiej garderoby, lecz dalej była uważana za istotny element garnituru. Obecnie kamizelki pozostają częścią eleganckiego stroju, lecz coraz częściej są łączone ze sportowym ubiorem. Co więcej, pojawiło się ich wiele odmian, które różnią się od siebie dzianiną, z której są wykonane.

Kamizelki polarowe

Kamizelki polarowe – Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór bezrękawników i kamizelek o różnym fasonie, kolorystyce oraz gramaturze. W zależności od przeznaczenia mają różne właściwości i parametry, tak aby spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce na kamizelkach polarowych wykonujemy znakowanie metodą haftu komputerowego, który jest najlepszą metodą znakowania na polarach. Nasza firma oferuje pomóc przy składaniu zamówienia w postaci konsultacji z projektantem. Pomoże on w doborze koloru, materiału i nici użytej do haftu.

Zapraszamy do kontaktu także klientów indywidualnych! Wybierając nas stawiasz na wysoką jakość.