Koszulka męska Fruit of the Loom Heavy Cotton

Koszulka męska Fruit of the Loom Heavy Cotton z nadrukiem to świetna propozycja dla Ciebie i Twojej firmy. Jest to klasyczny męski t-shirt wykonany z wysokiej jakości bawełny. Koszulki wykonywane są ze specjalnego miękkiego gatunku materiału i z podwójnymi szwami.

Koszulka męska Fruit of the Loom Heavy Cotton – Oferta

Fruit of the Loom to ceniony producent, którego produkty cieszą się popularnością w całej Europie. Męskie koszulki dostępne są w wielu ciekawych i interesujących kolorach, które pozwalają na wyrażenie siebie i swoich uczyć. Jeśli zaś preferujesz bardziej stonowaną kolorystykę, to nic straconego! Również i dla takich kolorów znalazło się miejsce w ofercie. W ofercie dostępnych jest wiele rozmiarów. Począwszy od S aż do 5 XL, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Uwaga! Istnieje możliwość znakowania koszulek Twoim logo, sloganem lub dowolną inną treścią. Co więcej, jako jedna z niewielu firm oferujemy nadrukim wszystkimi dostępnymi metodami na rynku: flex, flock, haft komputerowy, nadruk cyfrowy, tłoczenie, termotransfer, metkowanie oraz subli-flock.

koszulka męska fruit of the loom heavy cotton

Mamy do Twojej dyspozycji profesjonalnych doradców, którzy z miłą chęcią pomogą Ci w wyborze wzoru oraz koloru koszulek. Dodatkowo, zajmuje się również tworzeniem projektu zgodnie z Twoimi preferencjami, tak, abyś był z zadowolony z otrzymanego produktu. Liczne pozytywne opinie potwierdzają, że dostarczamy najwyższej jakości produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta skierowana jest w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych!

Pozwól się dostrzec korzystając z wysokiej jakości odzieży firmowej, która zachwyci nie tylko Ciebie, a innych z Twojego otoczenia.

Historia

Koszulki typu t-shirt były stworzone z założeniem bycia elementem męskiej bielizny. Przez wiele pełniły tę rolę, a dopiero w 1902 roku za sprawą P.H. Hanes Knitting Company rozpoczęły się zmiany. Transformacja trwała ponad 30 lat i dopiero od lat 60-tych zaczęły pojawiać się koszulki, które znamy dziś. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele Koszulka męska Fruit of the Loom Heavy Cotton w różnych wzorach i z różnymi nadrukami.