Haft komputerowy

Haft komputerowy

Oferujemy szeroki wybór ubrań, który stale się powiększa. Specjalizujemy się w wysokiej jakości ubraniach, na których realizujemy wysokiej klasy haftowane wzory i nadruki.  Jeśli zależy Ci na odzieży, która jest tworzona specjalnie dla Ciebie z wyselekcjonowanych materiałów, to możesz na nas polegać. Potwierdzeniem tego są liczne pozytywne opinie na temat naszych artykułów. Dzięki możliwości nadruku lub wyhaftowania swojego loga, sloganu, logotypu odzież firmowa staje się rewelacyjnym produktem marketingowym. 

Jest to jedna z najstarszych i najbardziej szlachetnych metod zdobienia odzieży. Polega on na wyhaftowaniu nicią projektu graficznego. Co ważne ten rodzaj zdobienia może być stosowany na wielu tkaninach między innymi na tekstyliach, czapkach oraz torbach! Jeśli chciałbyś bardziej spersonalizować swoją odzież, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Posiadamy tysiące wzorów odzieży firmowej w tym barmańskiej, gastronomicznej, zapasek, fartuchów kelnerskich, koszuli kelnerskich w różnych rozmiarach! Ponad to jako jedna z niewielu firm w Polsce i tej części Europy znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi metodami na rynku: flex, flock, nadruk cyfrowy, termotransfer, laser dark no-cut, tampondruk, tłoczenie, metkowanie oraz subli-flock. 

haft komputerowyWsród odzieży z haft komputerowy, którą oferujemy warto wyróżnić polo z haftem, które wykonywane są z wysokiej jakości szlachetnych materiałów. Staramy się je tworzyć z tkanin, które można łatwo utrzymać i czyścić oraz są proste w prasowaniu.  Dzięki temu, możesz zaoszczędzić czas i poświęcić go rodzinie!

Popularność odzieży z haftem komputerowym, a w tym eleganckiej i minimalistycznej stale rośnie, więc pozwól się wyróżnić i skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Mamy szereg profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci w wyborze tkaniny, wzoru oraz koloru odzieży. Co więcej, nie musisz mieć przygotowanego projektu, sami możemy go stworzyć (oczywiście zgodnie ze wszystkimi Twoimi wytycznymi). Staramy się dostarczać najwyższej jakości produktu, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że korzystamy z różnych tkanin od Polskich producentów!  Do kontaktu zapraszamy również klientów indywidualnych! 

 Nadruki na Odzieży Firmowej i Reklamowej

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty