Koszulka polo męska James Nicholson Urban polo

Koszulka polo męska James Nicholson Urban polo z dowolnym nadrukiem to idealna propozycja reklamowa dla Twojej firmy. Jest to efektowny model, który skierowany jest do osób lubiących się wyróżniać. Spowodowane jest to kontrastowym kołnierzykiem, mankietami rękawów oraz szwami na ramionach. 

Koszulka polo męska James Nicholson Urban polo – nasza oferta

koszulka polo męska james nicholson urban to model, który cieszy się niebywałą popularnością. Konsumenci chwalą go za wygodę i ciekawą stylistykę, która przyciąga wzrok i nadaje nutę indywidualizmu. Koszulka polo dostępna jest w wielu kombinacjach kolorystycznych, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, możemy Ci pomóc z dopasowaniem wersji kolorystycznej do Twoich barw firmowych. W ofercie mamy dostępnych wiele rozmiarów, od S aż do 5 XL.

Znakowanie

Warto dodać, że zajmuje się też znakowaniem koszulek Twoim logo, sloganem lub dowolną inną treścią. Dodatkowo, istnieje możliwość personalizacji koszulek polo w zakresie fasonu oraz materiału. Dzięki temu, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy stawiają na jakość. Szeroki wybór tkanin pozwala nam na dopasowanie dzianiny do potrzeb i zastosowań klienta. Oferujemy wszystkie na rynku metody nadruku: flex, flock, haft komputerowy, nadruk cyfrowy, tłoczenie, termotransfer, metkowanie oraz subli-flock. Na koszulkach polo najczęściej stosujemy metodę znakowania w postaci hafty komputerowego.  Dostępne mamy różne nici, które mogą podkreślić indywidualny styl.

Dzięki tym wszystkim aspektom okazuje się, że Koszulka polo męska James Nicholson Urban jest idealnym gadżetem reklamowym, który łączy w sobie elementy reklamowe i użytkowe.

koszulka polo męska james nicholson urbanKoszulka polo- historia

Koszulki polo zawdzięczają swoją nazwę grze o takiej samej nazwie. Była to gra ciesząca się bardzo dużą popularnością w Środkowej Azji, a dzięki brytyjskiemu oddziałowi artylerii stacjonującemu w Indiach stała się główną rozrywką na dworze królewskim. Dzisiejsza koszulka polo jest bardziej spokrewniona z odmianą, która pojawiła się w 1926 roku na mistrzostwach US Open. Stworzył ją Rene Lacoste i zyskała takie zainteresowanie, że mężczyzna otworzył swoją markę odzieżową, która produkowała ubrania dla tenisistów.

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail lub telefonicznie!