Męska koszulka regular

Męska koszulka regular to idealny funkcjonalny gadżet reklamowy dla Twojej firmy!

Męska koszulka regular- Historia

Czy wiesz, że w londyńskim Muzeum Mody i Tekstyliów odbywała się wystawa poświęcona koszulce? Na t-shirtach została opisana i zaprezentowana historia XX i XXI wieku, która przedstawiały liczne przemiany w różnych sferach życia od rewolucji w kulturze masowej, aż po przemiany polityczne. Jeśli spojrzymy w tak niedaleką przeszłość, bo na przełom XIX i XX wieku to zobaczymy, że wtedy koszulki były uważane za element męskiej bielizny, którego się nie pokazywało publiczne. Liczne przełomowe momenty doprowadziły nas do momentu, w którym na ulicach widzi się bardzo dużo osób ubranych w t-shirty. Co więcej, poszliśmy o krok dalej i strój nie pełni już tylko roli funkcjonalnej. W latach 70-tych zaczęły pojawiać się na nich prowokujące wzory i napisy, które poruszają różne ważne kwestie środowiskowe.

Męska koszulka regular

Męska koszulka regular- nasza kolekcja

Męska koszulka regular to idealna propozycja dla Ciebie, jeśli poszukujesz wygodnej odzieży wierzchniej. Do wybory mamy również kilka rodzajów tkanin i fasonów, więc na pewno dopasujesz produkt do siebie.

Męska koszulka regular dostępna jest w różnych rodzajach i wariantach kolorystycznych.! Co więcej, jako jedni z nielicznych oferujemy możliwości haftu Twojego logo. Dzięki możliwości nadruku lub wyhaftowania swojego loga odzież firmowa staje się rewelacyjnym produktem marketingowym .Jeśli chciałbyś bardziej spersonalizować swoją odzież, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Ponadto jako jedna z niewielu firm w Polsce i tej części Europy znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi metodami na rynku: haft komputerowy, flex, flock, nadruk cyfrowy, termotransfer, laser dark no-cut, tampondruk, tłoczenie, metkowanie oraz subli-flock.

Pomoc w zakupie

Firmowe męskie koszulki to bardzo dobry sposób na reklamę, ponieważ nie są nachalne. Osoby, które przebywają z Twoimi pracownikami będą cały czas miały kontakt z logo firmy, a więc na pewno je zapamiętają

Mamy szereg profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci w wyborze tkaniny, wzoru oraz koloru odzieży. Co więcej, nie musisz mieć przygotowanego projektu, sami możemy go stworzyć. Staramy się dostarczać najwyższej jakości produktu, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że korzystamy z materiałów i produktów od Polskich producentów!  Do kontaktu zapraszamy również klientów indywidualnych!

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty!