T-shirt reklamowy

T-shirt reklamowy to najpopularniejsza metoda reklamy Twojej firmy. W końcu obecnie na rynku jest niewiele firm, które nie mają swoich reklamowych koszulek z krótkim rękawem. Jest to świetne akcesorium, które możesz podarować swoim klientem oraz pracowników. Decydując się na koszulkę t-shirt trzeba pamiętać, że jest to uniwersalny gadżet, który przyda się każdemu, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy.

T-shirt Historia

Pierwotnie t-shirt był elementem męskiej części bielizny i występował tylko w kolorze białym z zapięciem na guziki. Dopiero w 1902 roku zaczął zyskiwać popularność za sprawą P.H. Hanes Knitting Company, które wydało własną wariację koszulki, która składała się z dwóch części. Jeszcze dużo czasu musiało minąć, aby stała się ona tym co dziś nazywamy t-shirtem, bo ponad 30 lat.

Ważnym i przełomowym momentem było podchwycenie przez Hollywood trendu i rozpoczęcie promowania tejże mody w filmach. Co więcej, w latach 60-tych wynaleziono plastizol, który pomógł wynieść koszulkę z krótkim rękawem na wyższy poziom. Dzięki niemu można było rozpocząć produkcję koszulek z nadrukami, które tak łatwo się nie spierały. Ciekawostką jest fakt, że na t-shirtach umieszczano slogany antywojenne, loga reklamowe oraz zaskakujące hasła.

T-Shirt

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli oraz krojów koszulek. Co więcej, możemy zaproponować ci tysiące kolorowych materiałów, tak abyś mógł znaleźć idealny dla siebie. Jako jedna z niewielu firmy w Polsce znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi metodami na rynku: flex, flock, nadruk cyfrowy, haft komputerowy, tłoczenie, metkowanie, subli-flock i termotransfer.

Mamy do twojej do dyspozycji  profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci w wyborze tkaniny, wzoru oraz koloru koszulek. Co więcej, zajmujemy się tworzeniem projektu ubrań zgodnie z Twoimi preferencjami. Dostarczamy najwyższej jakości produktu, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że korzystamy z różnych tkanin od Polskich producentów! Uwaga! Z naszej oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni, zapraszamy do kontaktu!

Pozwól się wyróżnić i wybierz firmę, która wykona dla Ciebie t-shirt najwyższej jakości.