Firmowe czapki zimowe

Firmowe czapki zimowe to idealny prezent dla Twoich pracowników, element odzieży firmowej lub gadżet reklamowy!

Gdy za oknem coraz zimniej zaczynamy wyjmować z szafy grubsze kurtki, płaszcze i czapki. Co ty na to, aby Twoi pracownicy zaczęli nosić firmowe czapki zimowe? Jest to świetny gadżet, który łączy w sobie aspekty użytkowe z reklamowymi. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych propozycji.

 

Firmowe czapki zimowe
Firmowe czapki zimowe

Wśród naszej oferty znajdują się między innymi czapki zimowe z logo, który jest hitem sprzedażowym ostatnich sezonów. Wykonujemy czapki z nadrukiem logo lub dowolnego napisu. Dostępne są w róznych rodzajach i wariantach kolorystycznych.! Co więcej, jako jedni z nielicznych oferujemy możliwości haftu Twojego logo. Dzięki możliwości nadruku lub wyhaftowania swojego loga, sloganu, logotypu odzież firmowa staje się rewelacyjnym produktem marketingowym .Jeśli chciałbyś bardziej spersonalizować swoją odzież, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Firmowe czapki zimowe – nasza kolekcja

Kolekcja firmowych czapek zimowych jest niezwykle bogata i zawiera w sobie wiele ciekawych propozycji.

Ponadto jako jedna z niewielu firm w Polsce i tej części Europy znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi metodami na rynku: haft komputerowy, flex, flock, nadruk cyfrowy, termotransfer, laser dark no-cut, tampondruk, tłoczenie, metkowanie oraz subli-flock.

Firmowe czapki zimowe to bardzo dobry sposób na reklamę, ponieważ nie są nachalne. Osoby, które przebywają z Twoimi pracownikami będą cały czas miały kontakt z logo firmy, a więc na pewno je zapamiętają

Mamy szereg profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci w wyborze tkaniny, wzoru oraz koloru odzieży. Co więcej, nie musisz mieć przygotowanego projektu, sami możemy go stworzyć (oczywiście zgodnie ze wszystkimi Twoimi wytycznymi). Staramy się dostarczać najwyższej jakości produktu, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że korzystamy z materiałów i produktów od Polskich producentów!  Do kontaktu zapraszamy również klientów indywidualnych!

Pozwól się zauważyć i spraw, żeby ludzie o Tobie mówili. Możesz to uzyskać dzięki ładnej, stylowej i eleganckiej koszulce polo z haftem.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty!