Męska koszulka polo B&C Safran

Męska koszulka polo B&C Safran to idealna propozycja dla osób, które poszukują stylowego i użytecznego gadżetu reklamowego. Nasza propozycja wykonana jest z najwyższej jakości dzianiny. Co więcej, w swojej ofercie mamy kilkanaście różnych tkanin i możesz wybrać, z której chciałbyś, aby były wykonane Twoje koszulki. Dodatkowo, do wyboru mamy kilkaset kolorów oraz specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć nowy, który będzie wyjątkowy.

Męska koszulka polo B&C Safran jest idealnym gadżetem reklamowy, który łączy w sobie elementy funkcjonalne oraz użytkowe. Co więcej, każdy kto ją otrzyma z chęcią będzie w niech chodził, ponieważ cechuje się ona stylowym i modnym fasonem.

Jeśli chodzi o personalizację to jest możliwość wykonania znakowania koszulki Twoim logo. Na tego typu koszulkach najczęściej używamy metody haftu komputerowego, lecz jeśli chciałbym zastosować inną metodą znakowania, to nie ma z tym problemu. Co więcej, w ofercie posiadamy wiele ciekawych nici, które podkreślają indywidualny styl i pozwalają się wyróżnić z otoczenia.

Męska koszulka polo

Męska koszulka polo – historia

Koszulki polo nazywane są tak, a nie inaczej, ponieważ ich nazwa wywodzi się od dyscypliny sportu. Gra ta była popularna w Środkowej Azji, a dzięki brytyjskiemu oddziałowi artylerii stacjonującemu w Indiach stała się główną formą rozrywki na dworze królewskim. Tak naprawdę dopiero w 1926 roku pojawiły się zmiany w koszulce, którą teraz tak dobrze znamy. Rene Lacoste podjął się zaprojektowania koszulki, która będzie wygodniejsza niż ówczesne koszulki polo. To mu się udało i założyła ją na mistrzostwa US Open, na których udało mu się przyciągnąć uwagę mediów i zyskał zainteresowanie publiczności. Po tym wydarzeniu koszulka polo stała się obiektem pożądania i mężczyzna wkrótce założył swoją markę odzieżową, produkującą ubrania dla tenisistów. Jedną z ciekawostek jest fakt, że do początku lat 50 – tych w asortymencie marki były tylko koszulki polo w białym kolorze.

Oferta

Obecnie koszulki polo są bardzo popularne i stały się odzieżą, którą nosi się na codzień. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości odzież, która wykonywana jest na zlecenie.

Zapraszamy do kontaktu również klientów indywidualnych.