Polo z haftem

Polo z haftem to często spotykany typ koszulki na Europejskich ulicach, ale tak właściwie skąd się wzięło polo?

Koszulki z kołnierzykiem nie bez powodu nazywamy polo. Termin ten wywodzi się od dyscypliny sportowej z tą nazwą. Co ciekawe, gra była bardzo popularna w Środkowej Azji, a dzięki brytyjskiej artylerii, która wówczas stacjonowała w Indiach stała się główną formą rozrywki na dworze królewskim.

 

Polo z haftem

Co więcej, w 1926 roku francuski tenisista Rene Lacoste podjął się wyzwania zaprojektowania koszulki, która będzie wygodniejsza niż ówczesne koszulki polo. Zaprojektował koszulkę, którą założył na mistrzostwa US Open. Przyciągnął tym uwagę mediów i zyskał olbrzymie zainteresowanie publiczności.

Polo z haftem – dzisiaj

Dzięki niemu koszulka polo stała się obiektem pożądania przez wszystkich tenisistów, graczy polo i innych miłośników sportu. Wkrótce po tym założył on swoją firmę, która produkowała stroje dla tenisistów. Co więcej, do początku lat 50 w asortymencie marki były tylko koszulki polo w kolorze białym.

Obecnie koszulki polo z haftem są bardzo popularne i stały się odzieżą, którą nosi się na codzień. Koszulki polo z haftem przeszły długą drogę, aby stać się przedmiotem takim, który znamy dzisiaj. Co ciekawe, tenisiści rzadko występują na korcie w koszulkach polo, ponieważ materiały, z których wykonuje się tego typu koszulki są ciężkie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości koszulki polo z haftem, które wykonywane są na zlecenie klienta.

Dostępny materiał występuje w kilku wariantach.

 

Specyfikacja:

  • krój z bocznymi szwami,
  • plisy z 3 lub 2 guzikami,
  • szew na ramionach wzmocniony specjalną taśmą,

wewnętrzna część lamówki wykończona taśmą z tego samego materiału co koszulka. Nasza firma do dyspozycji klienta oferuje projektanta, która poza stworzeniem projektu doradzi w każdym aspekcie. Jaki wybrać materiał, jaką metodą wyhaftować wzór tudzież logo firmy oraz pomoże w wyborze kolorystyki.

Pozwól się zauważyć i spraw, żeby ludzie o Tobie mówili. Możesz to uzyskać dzięki ładnej, stylowej i eleganckiej koszulce polo z haftem.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty!