Bluzy firmowe

Bluzy firmowe to coraz popularniejsza odzież firmowa, która dzięki swojej wygodzie podbija serca konsumentów. W dzisiejszych czasach większość firm ma swoją odzież firmową, ponieważ chce się wyróżniać i przy okazji jest to świetny sposób na reklamę.   

Bluzy firmowe – Nasza oferta

Bluzy z haftowanym logo twojej firmy pozwolą odróżnić Cię od konkurencji. Co więcej, dzięki specjalnej metodzie haftu jesteśmy w stanie zaoferować Ci oryginalne i wyróżniające się przetłoczenia. Stosując wysokie jakości haft 3D lub metalizowane nici twoja odzież będzie lśnić! Oferujemy wiele wzorów, które pozwolą Ci w pełni spersonalizować bluzę. Niech Twoi klienci oraz pracownicy docenią stylistykę Twoich ubrań i zaczną Cię z nimi kojarzyć! Wydaje się to być niemożliwe? Z nami nic nie jest niemożliwe!

Tworzymy bluzy, które dostępne są w różnych rozmiarach, fasonach oraz wykonywane są z przeróżnych materiałów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy stawiają na jakość. Szeroki wybór tkanin pozwala nam na dopasowanie dzianiny do potrzeb i zastosowań klienta.  Co więcej, w związku z faktem, że tworzymy odzież na zamówienie, to u nas możesz zamówić bluzy w nietypowym rozmiarze.

Bluzy firmowe

Bluzy – historia

Obecnie bluza uważana jest za jedną, jak nie najbardziej wygodną część garderoby, lecz czy zawsze była chętnie noszona? Jeszcze nie tak dawno była noszona przez sportowców i pracowników fizycznych, ponieważ pełniła rolę czysto użytkową. Oczywiście, nadal tak jest, lecz obecnie jest czymś więcej. Bluzy ubierane są przez wszystkich nie ważne, czy ktoś jest dyrektorem firmy, czy też gimnazjalistą. Stały się elementem miejskiej mody i stylu. Jeszcze w latach 70-tych kojarzone były z ciemną stroną ulicy i wszystkim co nielegalne. To się jednak zmieniło i dziś np. Mark Zuckerberg twórca Facebooka kojarzony jest z bluzami, w których chodzi na co dzień.

Pozwól się wyróżnić i wybierz firmę, która stworzy dla Ciebie bluzy najwyższej jakości ze stylowym haftem. Postaw na nas.

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail lub telefonicznie!