Fotograf ślubny w Krakowie

Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Nic zatem dziwnego, że niemal codziennie, bez względu na porę roku, odbywają się tutaj klimatyczne sesje zdjęciowe, a w szczególności plenery ślubne. Będąc w Krakowie po raz pierwszy trudno wybrać najpiękniejsze zakątki tego miasta. Aby dokonać najlepszego wyboru warto się poradzić swojego fotografa.

Las Wolski

Jeśli kochacie naturę, to miejsce będzie idealne, aby uciec od tłoku panującego w mieście. Mnóstwo zieleni, drzew i błogi, wręcz wszechogarniający spokój. Dodatkowo można tędy dotrzeć do Kopca Piłsudskiego, który także warto uchwycić na zdjęciach. Nic zatem dziwnego, że fotograf ślubny Kraków znający w miarę dobrze, powinien tam zabrać narzeczonych, aby stworzyć wyjątkową sesję.

Ogród Botaniczny

To niesamowite miejsce gwarantuje chwilę spokoju i mnóstwo obcowania z naturą w samym środku wielkiego miasta. Wejście do ogrodu kosztuje zaledwie 3 złote, ale zapewnia bezcenne przeżycia. Jeśli zdecydujecie się zrobić tam sesję ślubną, należy wcześniej skonsultować się z pracownikami, którzy wyjaśnią, kiedy i co wolno tam fotografować. W ogrodzie znajduje się mnóstwo uroczych uliczek, wzdłuż których posadzono wyjątkowo kolorowe i nietypowe kwiaty i krzewy.

Tyniec i Opactwo Benedyktynów

Kraków to nie tylko miasto, ale także jego okolice. Można w nich znaleźć wiele pięknych miejsc na plener ślubny, a także wspólny wypad z przyjaciółmi. Niewiele, bo tylko 12 kilometrów od centrum znajduje się Tyniec. Jest to wyjątkowo klimatycznie umiejscowione opactwo położone pomiędzy wapiennymi wzgórzami. W tych okolicach, łatwo odnaleźć mnóstwo pięknych miejscówek, które fenomenalnie będą się prezentować na zdjęciach i z pewnością upiększą ślubny filmik.

Krakowskie uliczki na Kazimierzu

Zarówno centrum Krakowa, jak i jego najbardziej klimatyczna dzielnica – Kazimierz to idealne tło dla pleneru ślubnego. Profesjonalny fotograf ślubny, Kraków i jego najbardziej romantyczne zakamarki potrafi z pewnością wymienić jednym tchem. Jest tutaj pełno niezwykłych miejsc, drewnianych ławeczek, staromodnych szyldów sklepowych i oczywiście nietypowych knajpek. Nocą każdy z tych detali zostaje dodatkowo wspaniale oświetlony kolorowymi lampkami.

Bronowice Małe

W poprzednim stuleciu Bronowice Małe były samodzielną miejscowością, która leżała nieopodal Krakowa. Aktualnie stanowią część tego miasta, ale w dalszym ciągu można tam znaleźć mnóstwo starych i bardzo typowych dla tej okolicy wiejskich chat oraz dwór Rydlówka. To wyjątkowa sceneria dla sesji ślubnej, w szczególności utrzymanej w klimatach retro i boho.

Kraków to rewelacyjne miejsce na plener ślubny. Jeśli tylko możecie sobie pozwolić na taką sesję, warto sprawdzić, czy Wasz fotograf ślubny Kraków zna na tyle dobrze, aby zabrać Was w miejsca magiczne i wyjątkowe. Dzięki temu otrzymacie fantastyczną pamiątkę, która będzie przypominać o najpiękniejszych momentach z Waszego życia.

Dodaj komentarz