Filmy reklamowe hit czy kit?

Filmy reklamowe już jakiś czas temu stały się podstawową formą reklamy, z której korzysta wiele firm. Bardzo często jednak takie filmy nie są najwyższej jakości i nie są atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Zdarza się nawet, że filmik jakie firmy wypuszczają do sieci czy telewizji nie zostaje odtworzony w całości przez konsumentów. W tym artykule pokażemy Wam co sprawdza się podczas produkcji filmów promocyjnych, a jakich realizacji powinniście unikać.

Filmy reklamowe Kraków, filmy reklamowe Warszawa, filmy reklamowe Wrocław… Jaką firmę wybrać do stworzenia filmów reklamowych?

Najlepiej skorzystać z usług sprawdzonej firmy,  która wiemy że produkuje spoty reklamowe, filmy promocyjne czy filmy korporacyjne z najwyższą starannością. Taką firmę mogą nam polecić znajomi, czy osoby które korzystały już kiedyś z takich usług.  Warto również poszukać na mediach społecznościowych grup: produkcje filmowe warszawa, spoty reklamowe czy filmy promocyjne i tam zasięgnąć opinii na temat różnych firm zajmujących się produkcją filmu reklamowego. Dobrym sposobem jest też wpisanie w wyszukiwarkę: produkcja filmów warszawa, produkcja filmowa warszawa czy po prostu film reklamowy dzięki temu znajdziecie oferty firm z całej Polski. Zachęcamy Was do czytania opinii na temat filmu i jego jakości. Opinie w sieci wiele mówią o firmie.

filmy reklamowe

Długość, kolor, muzyka, kadry – wszystko ma znaczenie.

Produkcja filmów reklamowych, produkcja spotów reklamowych czy produkcja filmów promocyjnych to trzy różne rzeczy. Każda produkcja video jest inna i każda produkcja wideo będzie nadawała się do innej grupy odbiorców. Istnieje jednak parę sprawdzonych sposobów na film promocyjny. Po pierwsze spot reklamowy czy filmy promocyjne nie powinny być zbyt długie. Może to odstraszyć potencjalnych klientów lub sprawić, że nie obejrzą waszego filmu. Dzisiaj każdy się spieszy, dlatego im krócej tym lepiej. Przez to, że mamy coraz mniej czasu, nie sięgamy już tak często po pilot do telewizora. Dlatego jeśli chcemy uzyskać szerszą publiczność najlepiej umieszczać nasze filmy w internecie. Uwagę należy zwrócić również na dźwięk. Większość osób przegląda internet w pracy, w komunikacji miejskiej, w łóżku. W tych miejscach zależy nam na dyskrecji i ciszy. Jeśli w film zaczyna odtwarzać się z dźwiękiem momentalnie go przewijamy.

Tworzymy film reklamowy specjalnie dla Ciebie!

Jeśli zależy Ci aby filmy reklamowe przyniosły szybkie efekty, żeby Twoje produkty i usługi zaczęły lepiej się sprzedawać wybierz najlepszą firmę na rynku. Nasze realizacje są zawsze robione pod konkretnych klientów i odbiorców. Nie stawiamy na ilość ale na jakość. Promocyjne filmy to nasza specjalność. Tworzymy filmy korzystając z profesjonalnego sprzętu, przy pomocy najlepszych rekwizytów do filmu, kamer, mikrofonów. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja sukcesu. Jesteśmy dla Was i zależy nam na tym aby Was poznać i dopasować się do waszych potrzeb. Wszystko po to abyście mogli cieszyć się ze skutecznej reklamy Waszych produktów.

 

Dodaj komentarz