Producent Houseboat – najwyższa jakość produktów

Marzysz o wypoczynku i urlopie z dala od miejskiego zgiełku? Masz ochotę na wyciszenie i obcowanie z naturą? Warto pomyśleć o wynajęciu domku na wodzie!
Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą się oderwać od corocznych tłumnych wycieczek, tych samych egzotycznych wysp i wszechobecnego parawaningu nad polskim morzem. Co ma do zaoferowania producent Houseboat?

Producent Houseboat – domki na wodzie

Houseboat, po polsku zwany domkiem na wodzie jest doskonale utrzymującą się drewnianą konstrukcją, w której nie tylko można doznać komfortu mieszkania, ale także przemieszczać się po wodzie wraz z nurtem rzeki.
Producent Houseboat zadbał o to, aby każdy domek był odpowiednio dopieszczony i dopracowany. W domkach znajdują się pokoje sypialniane wyposażone zarówno w klimatyzacje jak i ogrzewanie. Skompletowana kuchnia o bogatym wyposażeniu sprzętowym pozwala na sporządzenie posiłków.
Domki posiadają małą, lecz stylową łazienkę z prysznicem i toaletą oraz tarasem, na którym można się napić porannej kawy i obserwować przepiękny wschód słońca.

Marim nova 808 i branża żeglarska

Branża żeglarska rozwija się w Polsce z niesamowitą prędkością, dlatego tez Polscy producenci wychodzą naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom swoich klientów. Marim nova 808 to nowoczesna łódź mieszkalna na wodzie w całości wykonana z laminatu, która napędzana jest wysokiej klasy silnikiem motorowym umieszczonym w jej wnętrzu. Jacht Marim jest całkowicie bezpieczny, a dzięki swojej doskonałej wyporności z lekkością unosi się na wodzie unikając wszelkiego rodzaju podtopień. Houseboat osiąga prędkość aż 7 węzłów, a na jego pokładzie może przebywać od 8 do 10 osób.

Houseboat to doskonałe rozwiązanie dla wędkarzy

Ta wyjątkowa łódź mieszkalna, to doskonały wybór dla profesjonalnych wędkarzy, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a zarazem potrafią spędzić całą noc na łowieniu ryb. Łodzie Houseboat zapewniają łatwe i sprawne poruszanie się po wielu akwenach wodnych, jak jeziorach czy prywatnych stawach. Płytkie dno łodzi pozwala do przepłynięcia wąskich i płytkich miejsc oraz do miejsc trudno dostępnych. Wybierając się na całonocne połowy, będziemy mogli nie tylko umieścić cały potrzebny sprzęt, ale także wypocząć w przestronnej kajucie, przygotować posiłek w kuchni czy wypocząć na pokładowym tarasie.
Warto zaznaczyć, że jacht Houseboat jest dedykowany także do żeglugi. Dla wielu osób może być domem w trakcie kilkunastodniowych rejsów, a swoim wyposażeniem jest w stanie dogodzić nawet najbardziej wymagającym klientom. Houseboat jest zaprojektowany tak, aby można było podłączyć wszystkie niezbędne urządzenia do codziennego użytku. Posiada także zestaw do komunikacji, odpowiednie oświetlenie umożliwiające żeglugę nocą oraz miejsce na osprzęt ratowniczy. Na stronie internetowej producenta, możemy się wyposażyć we wszystkie niezbędne sprzęty, profesjonalną odzież żeglarską, różnego rodzaju układy sterownicze, napędowe oraz dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej umilą nam pobyt na łodzi.

Dodaj komentarz