Odzież barmańska – gastronomiczna

Odzież barmańska

Odzież barmańska dostępna z różnymi nadrukami. Oferujemy szeroki wybór ubrań, który stale się powiększa. Naszym sztandarowym produktem jest wysokiej jakości odzież gastronomiczna, a jedną z naszych nowości jest odzież barmańska. Poznaj naszą nową kolekcję odzieży skierowanej do gastronomii. Produkty przez nas wytwarzane powstają z wyselekcjonowanych materiałów, które gwarantują zadowolenie klienta. Potwierdzeniem tego są liczne pozytywne opinie na temat naszych artykułów. Dzięki możliwości nadruku lub wyhaftowania swojego loga, sloganu, logotypu odzież firmowa staje się rewelacyjnym produktem marketingowym. Odzież gastronomiczna jest wyjątkowo wymagającym typem ubrań, która w pracy jest poddawany wielu czynnikom. Nasze ubrania są do tego przystosowane!

Posiadamy tysiące wzorów odzieży barmańskiej, gastronomicznej, zapasek, fartuchów kelnerskich, koszuli kelnerskich w różnych rozmiarach! Ponadto jako jedna z niewielu firm w Polsce i tej części Europy znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi metodami na rynku: haft komputerowy, flex, flock, nadruk cyfrowy, termotransfer, laser dark no-cut, tampondruk, tłoczenie, metkowanie oraz subli-flock.

Odzież barmańska - gastronomiczna

Wśród odzieży barmańskiej, którą oferujemy, warto wyróżnić zapaski, które wykonywane są z materiałów ułatwiających utrzymanie ich czystości. Odporne są na zachlapania, a jeśli zostaną zabrudzone, to wystarczy przetrzeć je lekko zwilżoną szmatką. Dzięki temu, możesz zaoszczędzić pieniądze na praniu! Pamiętaj, że odzież firmowa dobrej jakości starczy na długo, a więc jest to inwestycja. Do tej pory zaufało nam wiele znanych marek, która stale zaopatrują się w naszym sklepie.

Odzież barmańska

Popularność odzieży gastronomicznej, a w tym barmańskiej stale rośnie, więc pozwól się wyróżnić i skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Mamy szereg profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci w wyborze tkaniny, wzoru oraz koloru odzieży. Co więcej, nie musisz mieć przygotowanego projektu, sami możemy go stworzyć (oczywiście zgodnie ze wszystkimi Twoimi wytycznymi). Staramy się dostarczać najwyższej jakości produktu, które spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że korzystamy z różnych tkanin od Polskich producentów!  Do kontaktu zapraszamy również klientów indywidualnych!

Odzież Barmańska, Odzież Gastronomiczna, Zapaski, Fartuchy Kelnerskie, Koszule Dla Gastronomii!